O softwaru

Hlavní charakteristika

MEDICUS SPA je lázeňský informační systém, který rozšiřuje možnosti programu MEDICUS NIS o vedení zdravotnické dokumentace lázeňských hostí, organizaci práce lázeňského zdravotnického personálu a vyúčtování provedené lázeňské péče jejím plátcům.

MEDICUS SPA může být spojen s hotelovým systémem programovým můstkem, který zajišťuje automatickou výměnu dat mezi jednotlivými systémy. Spojením špičkových systémů, hotelového a lázeňského, se vytvoří systém, který komplexně pokrývá potřeby jak malých, tak největších lázeňských zařízení.

 

Nejlepší servisní podpora pro naše zákazníky na českém trhu

 1. Aktualizace softwaru a číselníků - samozřejmostí jsou u nás pravidelná aktualizace číselníků a systému dle platné legislativy a připomínek uživatelů. V rámci předplatného podpory se uživatelům prostřednictvím internetu pravidelně nabízejí automatické aktualizace a úpravy.
 2. Telefonický zákaznický servis - zákazníkům je k dispozici zdarma každý všední den od 7 do 19 hodin telefonická servisní služba (hot-line), která zajišťuje konzultace a servis.
 3. Vzdálená správa - kromě telefonické podpory na zákaznické lince mohou naši uživatelé využít i službu tzv. vzdálené správy. Díky tomu můžeme na dálku velmi efektivně a rychle řešit jakýkoliv problém, ukázat nové funkce, vysvětlit nastavení programu a mnohé další.
 4. Servisní návštěva - tuto službu lze využít například pro doškolení personálu nebo k řešení velmi specifických požadavků. Služba je zpoplatněna dle aktuálního ceníku.


Službu uživatelské podpory si ke svému softwaru objednává více než 98 % našich zákazníků, kteří mohou také využít síť našich regionálních obchodních a servisních zástupců.


Doporučená konfigurace uživatelského počítače:

 1. procesor Intel Core I5-8600K nebo AMD Vishera FX-9370 nebo lepší
 2. operační pamět (RAM) 8 GB
 3. pevný disk (SSD) 240 GB
 4. monitor s rozlišením minimálně 1920x1080
 5. klávesnice s českou diakritikou, myš
 6. USB flash disk 32 GB pro zálohování dat
 7. pevné internetové připojení
 8. laserová tiskárna (např. laserová tiskárna HP LaserJet M102w)
 9. operační systém Windows 7, Windows 8, Windows 10
 10. Microsoft .NET Framework 4.5 nebo novější + aktualizovaný operační systém

 

Obchodní a licenční podmínky

Weby CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací