TURBOASISTENT SQL

Ambulantní informační systém TURBOASISTENT SQL je určen pro vedení zdravotnické dokumentace a vyúčtování provedené zdravotní péče v ordinaci ambulantního lékaře. Výhodou systému je jeho vysoká stabilita, daná použitím SQL databázového serveru a jeho komplexnost.

Výčet nejpoužívanějších funkcí

  • kartotéka pacientů, zdravotnická dokumentace, recepty, neschopenky, žádanky, prohlídky, očkování, přímé platby, účtování pojišťovnám, sestavy a přehledy, obrazová dokumentace, elektronický podpis, připojení moderních počítačových diagnostických přístrojů, načítání laboratorních výsledků, zasílání dávek portálům zdravotních pojišťoven.

Záznam výsledků odborných vyšetření

  • pediatr, praktický, lékař pro dospělé ,stomatolog, urolog ,alergolog, diabetolog, gynekolog, odborný lékař, ORL

Rozšiřující moduly

  • Seznam všech rozšiřujících modulů je uveden v platném ceníku.

Přechod na TURBOASISTENT SQL

Díky naší více jak dvacetileté praxi, velmi silné pozici na trhu a několika tisícům realizovaných převodů si troufáme tvrdit, že máme v této oblasti opravdu bohaté zkušenosti, které nabízíme i Vám. Konkrétně z programu TurboAsistent od společnosti Tenel CZ, jsme převedli již více jak 300 uživatelů.

  • Přechod z programu TurboAsistent na ambulantní informační systém TURBOASISTENT SQL nabízíme zdarma, pokud si uživatel při přechodu předplatí uživatelskou podporu na 12 měsíců.

Z programu TurboAsistent převádíme: anamnézy, dekurzy, dispenzarizace, faktury, fráze, frekventované diagnózy, grafická vyšetření, hodnoty bodů, kartotéka, kódy dopravy, laboratorní výsledky, lékařské zprávy, magistraliter, neschopenky, objednávky, očkování, okolní lékaři, organizační struktura, prohlídky, recepty, smluvní výkony, stálé diagnózy, výkony.

Rychlý kontakt

SERVIS

tel.: 246 007 977
Každý všední den od 7:00 do 19:00.

OBCHOD

tel.: 246 007 970
Každý všední den od 8:00 do 16:00.

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCI >

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte