Aktuální verze programů

MEDICUS 3 (verze 3.30.0.227)
Součástí instalace je demoverze programu MEDICUS řady:
  • Komfort
  • Stomatolog Komfort
  • Profesionál
  • Stomatolog Profesionál
  • Start
  • Stomatolog Start
  • NIS
a dále i databáze Firebird, kterou je třeba nainstalovat na hlavním počítači v síti (serveru). Po instalaci programu MEDICUS můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení. Nápovědu k programům lze stáhnout i samostatně na webu www.cgmsvet.cz.

setup.exe 314 M (http)
TurboAsistent SQL (verze 3.30.0.227)
Součástí instalace demoverze programu TurboAsistent SQL je i databáze Firebird, kterou je třeba nainstalovat na hlavním počítači v síti (serveru). Po instalaci programu TurboAsistent SQL můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení.

setup.exe 304 M (http)
FIBS (Firebird Interbase Backup Scheduler 2.0.2)
Fibs je software, který slouží k automatickému zálohování databáze Firebird. Aktuální verze programu je ke stažení na www.talatdogan.com. Návod programu je v češtině (zdroj: www.tomst.com/garant/fibs.pdf), program je v anglickém jazyce.

fibs_navod_CZ.pdf 373 K (http)
fibs202setup.exe 1.27 M (http)
MediPictures (verze 5.3.26.155)
Instalace programu MediPictures, který je určen pro zpracování a archivaci obrazové dokumentace (RTG, ultrazvuk, kamera a pod.) v systému MEDICUS 2. Program MediPictures lze instalovat pouze jako doplněk uvedených systémů.

MediPictures.exe 7.86 M (ftp)
BDE (Borland Database Engine, verze 5.1.1.1)
BDE je potřebné pro běh programu Medicus 2 a MediPictures. Normálně je instalováno s demoverzí programu Medicus 2 (viz výše) nebo při instalaci Medicusu z CD. Po stažení a vybalení spusťte install.bat a odsouhlaste instalaci.

BDE32.zip 3.68 M (http)
Firebird (verze 2.5.7)
Samostatná instalace databázového prostředí pro programy řady Medicus 3 a TurboAsistent SQL. Podle typu operačního systému lze zvolit 32bitovou nebo 64bitovou variantu. Tato instalace je i součástí instalace demoverzí a zde slouží pouze pro přímé stažení nebo pro samostatnou instalaci na serveru.

FirebirdSetup32.exe 6.7 M (http)
FirebirdSetup64.exe 9.8 M (http)
TeamViewer - klient (verze 12.0.78313.0 QS)
TeamViewer je program určený pro přístup na vzdálené počítače přes internet. Jeho smyslem je snadný přístup k našim zákazníkům, u kterých není díky specifickým omezení možný přístup přes Vzdálenou správu.

TeamViewer 11.5 M (http)
CompuGroup Medical - Vzdálená správa (verze 1.6)
CompuGroup Medical - Vzdálená správa (MVS) je program určený pro přístup na vzdálené počítače přes internet. Jeho smyslem je snadný přístup k našim zákazníkům při řešení problémů.

Vzdálená správa 1.5 M (http)

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte