Aktuální verze programů

Medicus 3 Start, Medicus 3 Stomatolog Start (verze 3.26.0.205)
Součástí instalace demoverze programu MEDICUS Start je i databáze Firebird, kterou je třeba nainstalovat na hlavním počítači v síti (serveru). Po instalaci programu MEDICUS Start můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení. Nápovědu k programům lze stáhnout i samostatně v sekci Návody/Dokumentace.

setup.exe 275 M (http)
Medicus 3 Profesionál, Medicus 3 Stomatolog Profesionál (verze 3.26.0.205)
Součástí instalace demoverze programu MEDICUS Profesionál je i databáze Firebird, kterou je třeba nainstalovat na hlavním počítači v síti (serveru). Po instalaci programu MEDICUS Profesionál můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení. Nápovědu k programům lze stáhnout i samostatně v sekci Návody/Dokumentace.

setup.exe 275 M (http)
Medicus 3 Komfort, Medicus 3 Stomatolog Komfort (verze 3.26.0.205)
Součástí instalace demoverze programu MEDICUS Komfort je i databáze Firebird, kterou je třeba nainstalovat na hlavním počítači v síti (serveru). Po instalaci programu MEDICUS Komfort můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení. Nápovědu k programům lze stáhnout i samostatně v sekci Návody/Dokumentace.

setup.exe 275 M (http)
TurboAsistent SQL (verze 3.26.0.205)
Součástí instalace demoverze programu TurboAsistent SQL je i databáze Firebird, kterou je třeba nainstalovat na hlavním počítači v síti (serveru). Po instalaci programu TurboAsistent SQL můžete vyvolat klávesou F1 nápovědu v programu a postupovat podle kapitoly o prvotním nastavení.

setup.exe 254 M (http)
FIBS (Firebird Interbase Backup Scheduler 2.0.2)
Fibs je software, který slouží k automatickému zálohování databáze Firebird. Aktuální verze programu je ke stažení na www.talatdogan.com. Návod programu je v češtině (zdroj: www.tomst.com/garant/fibs.pdf), program je v anglickém jazyce.

fibs_navod_CZ.pdf 373 K (http)
fibs202setup.exe 1.27 M (http)
Medicus 2 (Demo s BDE, verze 2.50.0.1012) - VÝBĚHOVÁ VERZE
Instalace ambulantního informačního systému MEDICUS 2 včetně instalace programu BDE (Borland Database Engine). Ambulantní informační systém MEDICUS 2 lze po instalaci plně, bez jakýchkoli omezení, používat po dobu tří měsíců. V případě zakoupení systému je možno v jeho používání plynule pokračovat.

setup.exe 25.7 M (http)
zmeny.rtf 124 K (http)
Popis instalace 23 K (http)
MediPictures (verze 5.3.26.155)
Instalace programu MediPictures, který je určen pro zpracování a archivaci obrazové dokumentace (RTG, ultrazvuk, kamera a pod.) v systému MEDICUS 2. Program MediPictures lze instalovat pouze jako doplněk uvedených systémů.

MediPictures.exe 7.86 M (ftp)
BDE (Borland Database Engine, verze 5.1.1.1)
BDE je potřebné pro běh programu Medicus 2 a MediPictures. Normálně je instalováno s demoverzí programu Medicus 2 (viz výše) nebo při instalaci Medicusu z CD. Po stažení a vybalení spusťte install.bat a odsouhlaste instalaci.

BDE32.zip 3.68 M (http)
Firebird (verze 2.5.7)
Samostatná instalace databázového prostředí pro programy řady Medicus 3 a TurboAsistent SQL. Podle typu operačního systému lze zvolit 32bitovou nebo 64bitovou variantu. Tato instalace je i součástí instalace demoverzí a zde slouží pouze pro přímé stažení nebo pro samostatnou instalaci na serveru.

FirebirdSetup32.exe 6.7 M (http)
FirebirdSetup64.exe 9.6 M (http)
TeamViewer - klient (verze 10.0.47484.0 QS)
TeamViewer je program určený pro přístup na vzdálené počítače přes internet. Jeho smyslem je snadný přístup k našim zákazníkům, u kterých není díky specifickým omezení možný přístup přes Vzdálenou správu.

TeamViewer 2.9 M (http)
CompuGroup Medical - Vzdálená správa (verze 1.6)
CompuGroup Medical - Vzdálená Správa (MVS) je program určený pro přístup na vzdálené počítače přes internet. Jeho smyslem je snadný přístup k našim zákazníkům při řešení problémů.

Vzdálená správa 1.5 M (http)

Aktuality

starší aktuality

Často také hledáte